Skip links

Depo Yönetim Sistemi
Ne Demektir?

Depo yönetim sistemi, üretim ya da dağıtım yapan firmaların, depo içerisinde, satın almadan satış aşamasına kadar oluşabilecek tüm süreçlerinin başarılı ve verimli bir şekilde yürütülmesine denir. Bu süreçlere hakim olmak ve işlerin profesyonel şekilde ilerleyebilmesi için depo yönetim sistemine ihtiyaç duyulur. Sistemin verimli olabilmesi için süreçler hakkında yeterli bilginin olması ve hatasız şekilde gerçekleşmesi gerekir.

Tüm ürün ve ham maddelerin kontrolünün sağlandığı depo yönetim sistemi, envanter düzeni, ekipman kontrolü, stokların yönetilmesi, ürünlerin alınması, paketlenme ve nakliyesi gibi birçok konuda avantaj sağlar. Bu sayede hem iş akışı hızlanmış olur, hem de işler daha sorunsuz şekilde ilerler. İyi yönetilen bir depo yönetimi ile oluşabilecek aksaklıklar önlenerek, müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Evira

Depo Yönetim Sistemi

eFlex

Ekonomik Depo Yönetimi

depo yönetim yazılımı
  • Evira Depo Yönetim Sistemi

Microsoft .Net Platformunda geliştirilen, esnek ve kolay kullanım amaçlı tasarlanmış bir uygulamadır. Ayrı bir veri tabanına sahiptir. Tek başına herhangi bir programa entegre olmadan çalışabildiği gibi, firmada kullanılan ERP sistemleriyle de tam entegre olarak çalışabilmektedir.

  • eFlex Ekonomik Depo Yönetimi 

Deponuzu fiziksel işleyiş kurallarınıza göre her akışını kontrol altına alır. Yapılan her işlemin anlık hareket kaydını oluşturur. Bu sayede depo içerisindeki stoklarınızı anlık olarak takip edebilir, yerleşim planınızdaki değişiklikleri izleyebilirsiniz.